LOT - Polamer - losowanie biletów lotniczych

 

 

Reklama

 

Recent Videos

 

 

Recent News

 • Ronaldo Piłkarzem Roku FIFA

  Zawodnik Realu Madryt i reprezentacji Portugalii Cristiano Ronaldo został Piłkarzem Roku FIFA. 32-letni Portugalczyk otrzymał to trofeum po raz piąty w karierze.

 • Miasto planuje bardziej egzekwować przepisy dotyczące parkowania

  W poszukiwaniu źródeł dodatkowego dochodu, władze miejskie w Chicago chcą jeszcze skuteczniej walczyć z kierowcami, którzy nie płacą za parkowanie na ulicy. Dlatego radni zamierzają od przyszłego roku rozszerzyć ofertę dłuższej pracy, dla zatrudnionych w departamencie skarbowym proponując im nadgodziny za patrolowanie większej przestrzeni miejskiej.

 • Megyn Kelly oskarża Fox News ws. O’Reillyego

  Była dziennikarka telewizji Fox News Megyn Kelly przypuściła ostry atak na swych byłych pracodawców, twierdząc że sieć telewizyjna była świadoma niewłaściwego zachowania wobec kobiet Billa O’Reillyego - gwiazdy tej stacji.

 • Senator McCain o unikaniu służby wojskowej przez Trumpa

  O tym, że relacje pomiędzy prezydentem Donaldem Trumpem, a republikańskim senatorem z Arizony Johnem McCainem nie są najlepsze – wiadomo już od dawna. Konflikt nie gaśnie, a w ostatnich wywiadach, McCain – weteran wojny wietnamskiej, którego zasługi w czasie kampanii wyborczej podważał Trump, sprowokował kolejny temat do dyskusji, krytykując tych, którzy unikali służby wojskowej.

KOCHAM DISCO cz.30

Our Programs

Copyright (c)2017 www.polvision.com. All rights reserved.

Developed By:

123PROSite.com